Děkujeme, že se
k nám chcete přidat!

Díky členství ve Spolku budete mít možnost využívat online předporodní kurz a konzultace s odborníky a budete mít finančně krytá záda, kdyby náhodou.

Pro získání členství ve Spolku pro mateřství je třeba zadat vaše registrační údaje, odsouhlasit stanovy Spolku a zaplatit jednorázový členský příspěvek ve výši 2 500 Kč. A to převodem, prostřednictvím dárkového poukazu a nebo přes  benefitní program .

Jak se chcete do Spolku přihlašovat?

Nyní si zvolte si metodu, jakou se chcete v budoucnu do Spolku přihlašovat. Použijte přihlašovací tlačítko Facebooku nebo Google nebo si nastavte přihlášení pomocí emailu a zvoleného hesla níže.

Propojit s mým účtem

Přihlásit přes Facebook Přihlásit přes Google Nebo

Pokračovat přes můj e-mail

Zadejte své registrační údaje

Dokud nedokončíte proces registrace, žádné z následujícíh údajů nebudou zpracovány.

Já členka

K registraci potřebujeme vaše základní údaje.

Trvale bytem

Vaši adresu potřebujeme jako součást údajů, které vás jako členku jednoznačně identifikují.

Zdravotní pojišťovna

Naší členkou se můžete stát, pokud jste zdravotně pojištěna v ČR nebo kterémkoliv jiném státu EU. V této chvíli nejsme schopni přijímat členky ze států mimo EU.

Vy a miminko

Pro každou fázi těhotenství a mateřství pro vás máme připravený odborný a zajímavý obsah. Abychom mohli obsah přizpůsobit vaší konkrétní situaci, rádi bychom věděli, zda:

Přečtěte si naše stanovy

Pod tímto odkazem najdete plné znění stanov Spolku pro mateřství.

i i

Pokud jste si naše stanovy prošly a něco vám nebylo jasné nebo srozumitelné, napište nám na zeptejtese@spolekpromaterstvi.cz nebo zavolejte na linku Spolku 725 080 060.